Filmy z drona - perspektywa ma znaczenie!

Produkcja filmowa z roku na rok rozwija się i wzbogaca o nowe techniki i trendy, które sprawiają, że filmy reklamowe i promocyjne stają się często małymi dziełami sztuki filmu i obrazu. Filmy z drona wciąż nie tracą na popularności, a rozwój technologii otwiera wachlarz nowych możliwości dla twórców wideo z różnych dziedzin rynku. Jak tworzyć wysokiej jakości, efektowne filmy z drona?

Filmy i zdjęcia z drona potrafią dodać atrakcyjności wszystkim realizacjom, jakie wykonujemy. Spoty reklamowe, filmy korporacyjne i promocyjne zdecydowanie bardziej zapiszą się w pamięci klientów firm, jeśli będą zawierać tak atrakcyjne ujęcia, jakie umożliwia praca z dronem. Filmy z drona to wspaniałe narzędzie, którego nie oferuje wciąż każda firma z dziedziny rynku, jaką jest produkcja filmowa. Do pracy z dronem nie wystarczy jednak sam zakup tego sprzętu.

Filmy z drona tylko na licencję

Dobre i zwracające uwagę filmy z drona wymagają wyćwiczenia umiejętności posługiwania się nim, a przede wszystkim odpowiedniej licencji operatora tego urządzenia. Licencja pozwalająca tworzyć filmy z drona to koszt około tysiąca złotych, po wliczeniu niezbędnych badań lekarskich, egzaminu oraz ubezpieczenia OC. Dronem nie można latać wszędzie. Niektóre strefy na planach miast podlegają restrykcjom w korzystaniu z tego urządzenia. Wysokość, na jaką można wznieść się dronem na danym terenie jest również zależna od obowiązujących zasad prawnych. Przy planowaniu ujęć do realizowanego filmu warto sprawdzić, czy na danym terenie możemy wznieść się dronem. Może być to istotne zarówno, gdy chcemy kręcić film eventowy, jak i ujęcia uświetniające filmy promocyjne dla korporacji lub innego klienta posiadającego imponujący budynek lub fabrykę, godne zaprezentowania z lotu ptaka.

Filmowanie z drona - Warszawa

Filmy z drona to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi klienta

Efektowne ujęcia z drona zapewniają dynamikę i profesjonalny wygląd realizacji, ukazując zupełnie nową perspektywę nawet dobrze znanych klientom i odbiorcom miejsc, miast i terenów. Ujęcia timelapse na panoramę miasta z wysoka, ukazujące przebieg tarczy słońca lub księżyca po niebie w przyspieszonym tempie to również wspaniały sposób na promocję firmy. Płynne, spokojne filmy z drona lub robiące wrażenie podjazdy kamery umieszczonej na dronie z góry niemal wprost w drzwi fabryk lub budynków przedstawianych w formach takich jak film promocyjny lub film korporacyjny danej marki potrafią zwrócić uwagę pośród wielu innych firm właśnie na tę, której film reklamowy zrobi największe wrażenie dzięki wspaniałym ujęciom.

Filmy z drona - świat z lotu ptaka

Dobrze opanowane tworzenie filmów z drona zapewni twórcom produkującym filmy reklamowe, filmy eventowe i korporacyjne przewagę nad konkurencją i możliwość zaskoczenia potencjalnego klienta profesjonalnymi ujęciami. Wysokiej jakości dron pozwalający tworzyć filmy o wysokiej rozdzielczości i jakości HD to inwestycja, która zwróci się szybko dzięki ilości zleceń na filmy promocyjne i spoty reklamowe, jakie można przyjmować dzięki poszerzeniu oferty naszej firmy o filmy z drona.

Galaktika Film oferuje filmy z drona jako element realizacji takich jak:

Zapraszamy do współpracy!