Produkcja filmów korporacyjnych

Wizerunek firmy jest jej kapitałem. W budowaniu wiarygodności i prestiżu korporacji oraz ukazywaniu jej mocnych stron pomagają narzędzia marketingowe. Zapis wideo jest doskonałą formą utrwalania ważnych wydarzeń oraz informowania o istotnych projektach. W ten sposób zobrazować można również standard parku technologicznego, sam proces wytwarzania lub obsługi, badań nad rozwojem produktów i ich premiery rynkowe.

Wyjątkowe filmy korporacyjne

Profesjonalnie nakręcone filmy korporacyjne to świetny pomysł na pokazanie zespołu pracowników, infrastruktury i oferty. Można w ten sposób przekazać treści instruktażowe i edukacyjne, a także czysto wizerunkowe. Materiał doskonale sprawdzi się na zjazdach, imprezach integracyjnych, targach branżowych, zrobi wrażenie na klientach, partnerach biznesowych i kontrahentach.

Ważne, aby film korporacyjny był zrealizowany w profesjonalny sposób, w bezkompromisowej jakości, z użyciem zaawansowanych narzędzi, sprzętu, ciekawymi ujęciami, perfekcyjnie skomponowanymi kadrami, o wysyconych barwach, dobrze dobranym tłem muzycznym i dopracowanymi efektami postprodukcyjnymi.

Specjalistyczna produkcja filmów o korporacji to nasza domena. Możemy pochwalić się imponującym portfolio i projektami dla wielu branż.

Z nami stworzysz film o korporacji

Udana kreacja wzmacnia perswazyjność przekazu i przyciąga uwagę odbiorcy, uwypuklając atuty oferty. Najlepiej w realizacji produkcji reklam, czołówek, animacji i filmów korporacyjnych zdać się na studio produkcyjne mające doświadczenie w pracy z różnymi technikami wizualizacji, w którym pracują wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści, z imponującym portfolio, profesjonalnym podejściem i otwartym umysłem.

Wszyscy nasi specjaliści uczestniczyli w dużych projektach, z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu i programów do obróbki graficznej. Pozwala to nam dostarczać kompleksowo produkt najwyższej jakości. Wykonujemy filmy korporacyjne dla podmiotów z całej Polski i z zagranicy, również w kilku wersjach językowych. Produkujemy filmy w HD, 4K i 2K

Tak szeroki wachlarz możliwości pozwala nam całkowicie dostosować się do Twojego pomysłu. Każdą koncepcję dopracowujemy do perfekcji, przez wiele godzin dyskusji i redagowania scenariusza. Skutkiem tego zawsze jest produkcja, z której jesteś zadowolony.

Jakie korzyści dla firmy daje film korporacyjny?

Film korporacyjny to świetne narzędzie medialne, które możesz wykorzystać do wielu celów: marketingowych i nie tylko. Dzięki odpowiedniej konstrukcji filmu, wysokiej jakości nagrania i przemyślanym ujęciem wzbudzasz zainteresowanie wśród odbiorców.

Z drugiej strony, filmy korporacyjne umożliwiają Ci pokazanie działania firmy od drugiej strony: przedstawienia zespołu, wewnętrznych działów i ekosystemu organizacji. Znacznie skraca to dystans między firmą, a jej odbiorcami. Pokazujesz w ten sposób, że nawet duża korporacja składa się z ludzi: takich samych, jacy zostają na co dzień jej klientami.

Marketing skoncentrowany na użytkowniku i misji marki, a filmy korporacyjne

W modelu nowego marketingu to użytkownik jest postawiony w centrum. Celem firmy w odniesieniu do użytkownika jest budowanie wartości - nie tylko materialnej. Znacznie efektywniejsze będzie skupienie się na innych, realnych wartościach, które znajdują odniesienie w rzeczywistości odbiorcy.

Aby to zrobić, możesz wykorzystać film korporacyjny. Najpierw ustal misję czy motyw, na którym oprzesz komunikację. Możliwości jest dużo: troska o środowisko, pozytywne warunki pracy, ergonomia, zdrowie pracowników czy otwartość i transparentność firmy.

Ogólnie większość zagadnień i tematów, które obecnie funkcjonują w przestrzeni publicznej - można przekształcić, aby stworzyć wartość dla swoich użytkowników. Produkcja filmów korporacyjnych stanowi świetne narzędzie, aktywnie wspierające cały proces.

Jak produkcja filmów korporacyjnych osiągnęła wyższy poziom?

Dzisiaj produkcja filmów korporacyjnych stoi na jeszcze wyższym poziomie. W grę wchodzi przecież wizerunek firmy - nie może być więc mowy o żadnych wpadkach czy niedociągnięciach.

Dzięki rozwojowi możliwości technologicznych i wykorzystaniu ogromnego doświadczenia naszego zespołu realizujemy ten wysoki standard bez zarzutu. Film korporacyjny, który będzie efektem naszej pracy będzie kwintesencją oryginalności, kreatywności, profesjonalizmu i najwyższ

Filmy korporacyjne, cennik - ile kosztuje realizacja?

Koszt realizacji tego typu może być bardzo różny. Produkcja filmów korporacyjnych wymaga bowiem często włączenia różnych pośredników: wynajęcia sprzętu czy aktorów. Czasem też pojawiają się dodatkowe komplikacje techniczne - np. film korporacyjny wymaga skomplikowanej postprodukcji.

Nie bez znaczenia pozostaje również lokalizacja. Cena może być różna dla filmu realizowanego w Warszawie i innym mieście. Dla nas Warszawa jest ostatecznie najbardziej komfortowym wyjściem, ponieważ właśnie tam znajduje się nasze studio.

Jak długo tworzy się film korporacyjny?

Kwestia czasu realizacji jeśli chodzi o filmy korporacyjne jest jeszcze bardziej skomplikowana niż koszty. Na terenie samej Warszawy okres produkcji może wahać się od miesiąca do kilku miesięcy. Wszystko jest ściśle związane ze szczegółami danego zlecenia.

Zapoznaj się z naszymi innymi usługami