Filmy eventowe - filmowanie eventów

Wzmocnienie wizerunku, poprawa wskaźników sprzedażowych, wzrost rozpoznawalności produktu, zbudowanie relacji z kontrahentami i pracownikami – w uzyskiwaniu celów bzinesowych, pomagają eventy firmowe. Ważne, aby zarówno dla tych planowanych z dużym rozmachem, jak i skromniejszych przewidzieć atrakcyjną oprawę kulturalną i wizualną, dobrą kuchnię, mocny punkt programu i zadbać o ich rejestrację. Zapis warto powierzyć profesjonalnemu studiu zajmującemu się tworzeniem filmów eventowych.

Filmy eventowe od Galaktika Film

Mamy duże doświadczenie, kwalifikacje oraz nowoczesną bazę sprzętową do filmowania eventów w Warszawie i całym kraju – kamery na wysięgnikach, drony, programy do postprodukcji i udźwiękowienia. Gwarantują one najwyższą jakość obrazu, głosu i tła muzycznego. Pozwalają na realizację dynamicznych, spektakularnych kadrów, ukazywanie postaci i miejsc z różnych perspektyw oraz ciekawe efekty montażowe.

Wysokiej klasy filmy eventowe są nie tylko pamiątką z odbywającego się wydarzenia, ale też doskonale sprawdzają się jako materiał promocyjny. Wykorzystywane są do pokazania kultury firmy, w której dba się o pracowników i tworzy wspólnotę. Wypowiedzi pracowników i wywiady z nimi, mogą być interesującym uzupełnieniem prezentacji przedsiębiorstwa, produktu lub procesu produkcyjnego.

Profesjonalne filmowanie eventów

Materiały poddajemy korekcji barwnej obrazu, stosujemy mix audio, udźwiękowienie i nagrania lektorskie w dowolnej wersji językowej. Na życzenie klienta wzbogacamy filmy eventowe  o grafiki i animacje z wykorzystaniem technik motion design. Finalna wersja po akceptacji trafia do Państwa wraz z przekazaniem majątkowych praw autorskich. Każde filmowanie eventów poprzedza prezentacja scenariusza tak, aby zmawiający miał od początku kontrolę nad projektem. Zapraszamy do współpracy firmy z Warszawy i całej Polski.

Zapoznaj się z naszymi innymi usługami