Filmy promocyjne z drona

Szukasz studia filmowego specjalizującego się w produkcji wysokiej klasy filmów promocyjnych – w tym z użyciem drona i zaawansowanej wizualizacji  – na potrzeby marketingu i działań wizerunkowych? Zwróć się do firmy dysponującej nowoczesnym sprzętem i technologiami tworzenia animacji komputerowej 2D i 3D, rozbudowanym portfolio i zespołem specjalistów w swojej dziedzinie.

Filmy promocyjne z drona

Jesteśmy studiem z Warszawy, dla którego nietuzinkowy scenariusz, dopracowana do każdego szczegółu produkcja oraz skuteczna komunikacja obrazem i muzyką stanowią filozofię działania. Przykładamy się do każdego kadru filmów reklamowych, tworząc ujęcia, które zachwycają, przekonują i pozostają w pamięci. Oferujemy filmowanie z drona, dla dynamizacji akcji i uatrakcyjnienia strony wizualnej spotów. Widok z lotu ptaka pozwala w niezwykle plastyczny sposób ukazać obiekty, ludzi  i krajobrazy. Realizacje dronem wprowadzają płynność i grę perspektyw widzenia. Jest w nich rozmach i zamaszystość ruchu, którą trudno osiągnąć przez tradycyjne ustawienia kamery.

Filmy z lotu ptaka

Tworzymy filmy reklamowe z niesamowitymi ujęciami z drona tak, by zainteresować odbiorców i wzbudzić w nich pożądane emocje, przekładające się na zaufanie do brandu, impuls zakupowy i pozytywne postrzeganie produktów. Dbamy o perfekcyjny standard wykonania i oryginalne kreacje. Mamy sprzęt pozwalający na filmowanie z lotu ptaka, w dowolnym miejscu i warunkach pogodowych. Na życzenie klienta dobieramy pod przedstawione koncepcje promocyjne plenery i ekipy statystów. Podczas montażu dbamy o najlepsze efekty i odpowiedniej jakości dźwięk. Kręcenie ujęć dronem pozwala również na rejestrowanie eventów artystycznych, imprez okolicznościowych i materiałów korporacyjnych. Nie ustajemy w podnoszeniu standardów jakości pracy, do zleceń podchodzimy odpowiedzialnie, z pełnym zaangażowaniem, tak, by stworzyć wyjątkowe filmy promocyjne.

Zapoznaj się z naszymi innymi usługami