Filmy promocyjne z drona

Szukasz studia filmowego specjalizującego się w produkcji wysokiej klasy filmów promocyjnych – w tym z użyciem drona i zaawansowanej wizualizacji  – na potrzeby marketingu i działań wizerunkowych? Zwróć się do firmy dysponującej nowoczesnym sprzętem i technologiami tworzenia animacji komputerowej 2D i 3D, rozbudowanym portfolio i zespołem specjalistów w swojej dziedzinie.

Filmy promocyjne z drona

Jesteśmy studiem z Warszawy, dla którego nietuzinkowy scenariusz, dopracowana do każdego szczegółu produkcja oraz skuteczna komunikacja obrazem i muzyką stanowią filozofię działania. Przykładamy się do każdego kadru filmów reklamowych, tworząc ujęcia, które zachwycają, przekonują i pozostają w pamięci. Oferujemy filmowanie z drona, dla dynamizacji akcji i uatrakcyjnienia strony wizualnej spotów. Widok z lotu ptaka pozwala w niezwykle plastyczny sposób ukazać obiekty, ludzi  i krajobrazy. Realizacje dronem wprowadzają płynność i grę perspektyw widzenia. Jest w nich rozmach i zamaszystość ruchu, którą trudno osiągnąć przez tradycyjne ustawienia kamery.

Filmy z lotu ptaka

Tworzymy filmy reklamowe z niesamowitymi ujęciami z drona tak, by zainteresować odbiorców i wzbudzić w nich pożądane emocje, przekładające się na zaufanie do brandu, impuls zakupowy i pozytywne postrzeganie produktów. Dbamy o perfekcyjny standard wykonania i oryginalne kreacje. Mamy sprzęt pozwalający na filmowanie z lotu ptaka, w dowolnym miejscu i warunkach pogodowych. Na życzenie klienta dobieramy pod przedstawione koncepcje promocyjne plenery i ekipy statystów. Podczas montażu dbamy o najlepsze efekty i odpowiedniej jakości dźwięk. Kręcenie ujęć dronem pozwala również na rejestrowanie eventów artystycznych, imprez okolicznościowych i materiałów korporacyjnych. Nie ustajemy w podnoszeniu standardów jakości pracy, do zleceń podchodzimy odpowiedzialnie, z pełnym zaangażowaniem, tak, by stworzyć wyjątkowe filmy promocyjne.

Dlaczego filmy reklamowe z drona są jednym z najchętniej wykorzystywanych formatów reklamy?

Filmy reklamowe wykonane dronem stały się w ostatnim czasie pewnym standardem na rynku. Szczególnie wśród marek, które chcą się wyróżnić. Przyczyny tego można się doszukać w ogromnym potencjale takich realizacji. Filmowanie z drona ma w sobie większe rozmach i skalę, niż większość formatów.

Zaletą, która charakteryzuje filmy reklamowe z drona, jest niska cena. W porównaniu z tym, ile kosztuje wykonanie ujęć bez użycia drona, różnica jest kolosalna. Cennik jest indywidualny - dostosowany do założeń i wymagań konkretnego projektu. Na koszt ma wpływ również lokalizacja (głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa - tu koszt będzie najniższy).

Jak jest realizowany film z drona krok po kroku?

Filmy promocyjne z drona wykonujemy w kilku etapach. Co ciekawe - sam proces może być nieco inny, w zależności od charakteru konkretnego zlecenia. Z reguły wygląda to mniej-więcej tak:

  • Stworzenie scenariusza i planu ujęć, według którego będzie wykonany film z drona.
  • Realizacja ujęć w ustalonych lokalizacjach.
  • Obróbka kadrów i montaż filmu (postprodukcja).

Bez względu na to, czy film z drona będzie kręcony na terenie Warszawy i jakie będą indywidualne ustalenia, jedno pozostaje bez zmian. Nasze realizacje (nie tylko filmy promocyjne z drona) zawsze odznaczają się najwyższą jakością.

Zapoznaj się z naszymi innymi usługami