Łowicz - Śniadanie takie, że Łooo!

Realizacje takie jak filmy promocyjne i filmy reklamowe dla klientów przeróżnych marek to świetne pole do ukazania umiejętności, jakie posiada i oferuje dana produkcja filmowa. Film promocyjny akcji “Śniadanie takie, że Łooo”, organizowanej przez Agros Nova - producenta znanych chyba w całym kraju dżemów marki Łowicz to dobry przykład profesjonalizmu i pasji do tworzenia filmów tego rodzaju przez Galaktika Film. Produkcja filmów reklamowych to nasza pasja i sposób na życie

Wraz ze świetną agencją reklamową EATME mieliśmy przyjemność spędzić pewien poranek z marką Łowicz, serwującą pyszne śniadania przechodniom w kilku miejscach w Warszawie. Pięknie przygotowane do akcji promocyjnej samochody w stylu retro zostały pomalowane na przyjemny dla oka, błękitny jak niebo kolor i odpowiednio oklejone logiem firmy Łowicz. Auta wypełnione pysznymi rogalikami, automatami do serwowania gorącej kawy i herbaty oraz wyposażone w zapas flagowych produktów Łowicz zostały zaparkowane w punktach na mapie miasta, w których codzienne setki mieszkańców Warszawy i okolic przesiada się w drodze do pracy, często nie mając czasu na zjedzenie w domu porządnego śniadania.

Akcja promocyjna firmy Agros Nova dla marki Łowicz polegała na rozdawaniu spieszącym się do codziennych obowiązków przechodniom pysznego, dodającego energii śniadania przygotowanego między innymi z produktów Łowicz - dżemów i powideł idealnych na śniadanie. Efekt “Łooo!” został osiągnięty. Filmy promocyjne i filmy eventowe to szczególny rodzaj produkcji filmowych ukazujących autentyczne emocje i sytuacje, które nie sposób zagrać lub przedstawić w wyreżyserowany sposób. Prawdziwi przechodnie, hostessy i hości, ich zachowanie, serdeczności, uśmiechy i reakcje na otrzymane w ramach akcji promocyjnej śniadanie przybliża markę oglądającemu, budząc ciepłe i pozytywne odczucia oraz sympatię do firmy, co wpływa na chęć zakupu jej produktów. Filmy promocyjne tego rodzaju to również filmy wizerunkowe, ponieważ budują pozytywnie odbierany wizerunek marki w oczach klienta.

Filmy promocyjne tego rodzaju to świetny pomysł na zbliżenie się do odbiorcy marki dzięki akcji w terenie. Animacja reklamowa umieszczona w montażu pod koniec filmu Galaktika Film dla marki Łowicz ukazuje, do jak dużej liczby potencjalnych klientów można dotrzeć dzięki takim promocyjnym, ulicznym akcjom.

Galaktika Film realizuje również filmy korporacyjne dla marek ze wszystkich dziedzin rynku. Zapraszamy do współpracy, chętnie nadamy Twojej wizji realny kształt, zapewniając profesjonalny montaż, udźwiękowienie i kompleksową realizację