Balticawear Coldwater Spirit - Film Reklamowy

Marka Balticawear powstała w Polsce jako pierwszy w naszym kraju surf shop, koncentrując pod swoją banderą kulturę, sport i lifestyle charakterystyczne dla surferów i łącząc je z chłodnym, hartującym, polskim klimatem zimnych wód. Balticawear posiada trzy sklepy nad polskim morzem - na Kempingu “Małe Morze” we Władysławowie, w Dębkach i w Jastarni. Sportowe kolekcje streetwearowe marki Balticawear wykonane są z wysokiej jakości materiałów w pięknych kolorach i opatrzone kultowymi już w środowisku nadrukami z charakterystycznymi falami i logiem BALTICAWEAR.

Film reklamowy dla marki Balticawear stworzyliśmy nad polskim morzem, czyli tam, gdzie powstał duch marki i gdzie znajdują się sklepy należące do firmy. Klimatyczne sceny, ujęcia mglistych świtów, wieczorów przy ognisku i młodych ludzi zaangażowanych w ciekawą dyscyplinę sportową, jaką jest surfing ukazują polskie morze, kojarzone najczęściej z hałaśliwą turystyką w zupełnie nowym, bardzo filmowym świetle. Podróż z ekipą Balticawear, sport, emocje, międzyludzkie relacje i przepiękne ujęcia w stonowanej kolorystyce - to właśnie widzimy na filmie zrealizowanym przez Galaktika Film dla Balticawear.

Filmy reklamowe i promocyjne tworzone dla marek odzieżowych mają za zadanie ukazać elementy ubioru projektowane przez markę ujęte w ruchu i faktycznym użytkowaniu. Odzież inspirowana sportem, taka jak produkty Balticawear aż prosi się o ujęcia dynamiczne, sportowe i pełne emocji. Mięsiste, grube, ciepłe materiały bluz i czapek, deski surfingowe brandowane logo marki, a także letnie, zwiewne tuniki o swobodnych krojach idealnie nadają się do użytkowania w zmiennych warunkach pogodowych, czyli dokładnie takich, jakie panują nad Morzem Bałtyckim. To właśnie klimat chłodnych poranków i wietrznych dni nad zimną, mocno falującą wodą ukazuje klimat jesiennego surfingu. Coldwater Spirit to idealne hasło dla tego rodzaju aktywności. Hart ducha i motywacja do surfowania mimo chłodu, determinacja w dążeniu do celu, siła zarówno wewnętrzna, jak i fizyczna, widoczna w wysportowanych ciałach ekipy Balticawear ukazanej na filmie przyciągają wzrok.

Estetyczne filmy wizerunkowe, spoty reklamowe i filmy promocyjne zachęcają do zakupu produktów firm, ukazują zamysł estetyczny całej marki oraz pozwalają potencjalnemu klientowi utożsamić się z filozofią brandu i odnaleźć w kierunku, jaki wyznacza styl obrany przez firmę. Produkcja spotów reklamowych wymaga wiele wyczucia i zmysłu estetycznego.

Produkcja filmowa tego rodzaju realizacji, drogi, podróży, ujęć realnych emocji, pięknych plenerów, natury i pięknych i funkcjonalnych rzeczy to przyjemna i satysfakcjonująca praca. Realizujemy też filmy eventowe i wizerunkowe. Zapraszamy do współpracy z Galaktika Film!