Commercial for Burn - Krzysztof Jurkowski

Filmy reklamowe często ukazują swego rodzaju ambasadorów marek, osoby, które swoim stylem życia, praca, pasją i umiejętnościami odpowiadają filozofii danej firmy lub produktu. Film reklamowy, jaki Galaktika Film miała okazję zrealizować dla marki Burn przedstawia właśnie taką osobę. W 2011 roku koncern Coca-Cola Company, producent napojów energetycznych marki Burn wspierał działania polskich skateboardzistów. Film “Burn Welcomes Krzysztof Jurkowski” ukazuje deskorolkowe tiki w wykonaniu utalentowanego sportowca Krzysztofa Jurkowskiego, który dołączył do lansowanego przez napój Burn i portal Skatenews.pl teamu deskorolkowego.

Produkcja filmów reklamowych wymaga znajomości rynku. Filmy te, tworzone dla sponsorów akcji sportowych i społecznych często przedstawiają postaci, których umiejętności, talenty lub postawa życiowa i zawodowa mogą imponować. Takie osoby są często inspiracją i wzorem do naśladowania dla innych - zwłaszcza ich fanów. Spoty reklamowe z udziałem takich influencerów kierują uwagę widza na produkty, które firmuje swoim nazwiskiem dana osoba.

Producenci napojów energetycznych zwykle wybierają do promocji swojej marki osoby kojarzone z dynamicznymi dyscyplinami sportowymi - wyścigami aut lub właśnie skateboardingiem, który wymaga koncentracji i energii włożonej w każdy, przemyślany ruch potrzebny do wykonania trików. Film reklamowy dla marki Burn wspierającej w 2011 roku drużynę skateboardingową jest idealnym przykładem takiego działania marki, która widzi potencjał w podziwianym i naśladowanym przez wielu młodych adeptów skateboardingu sportowcu.

Pozytywnie motywujący widzów i fanów influencerzy, jakimi stają się sportowcy to dobre wzorce dla młodzieży i inspiracja dla wszystkich fanów danych dyscyplin!

Galaktika Film od wielu lat realizuje filmy wizerunkowe, spoty reklamowe, filmy promocyjne, filmy reklamowe i tworzy animacje reklamowe promujące marki i ich działania. Dynamiczna praca kamery, profesjonalny montaż, możliwości sprzętowe i gotowość do pracy w każdych warunkach sprawiają, że z przyjemnością realizujemy filmy reklamowe i promocyjne ze sportem jako głównym motywem danej realizacji. Chcesz wzbogacić film reklamowy lub eventowy o filmy z drona ukazujące trasę biegu? Animacja reklamowa na telebimy na stadionie lub w haki sportowej, filmy promocyjne na sieci społecznościowe? Galaktika Film odpowie na te potrzeby dzięki profesjonalnej ekipie i wieloletniemu doświadczeniu. Produkcja filmowa to nasza pasja. Zapraszamy do współpracy!