Coca-Cola: Powiedz to piosenką! Giżycko

Akcja promocyjna firmy Coca-Cola przygotowana wraz z agencją reklamową Havas Engage i filmy eventowe oraz animacja reklamowa przygotowane przy tej okazji przez Galaktika Film zrobiły furorę w telewizji i kanałach social mediowych marki w 2014 roku. Znana z przyjaznych klientom kampanii reklamowych marka Coca-Cola przygotowała na czas letnich wakacji serię plenerowych wydarzeń uświetnionych koncertami znanych muzyków, a wszystko to pod chwytliwym hasłem “Powiedz to piosenką!”.

Produkcja filmowa takich realizacji jak filmy reklamowe i filmy wizerunkowe marek to za każdym razem świetna przygoda i okazja pracy z prawdziwymi emocjami uczestników wydarzeń organizowanych przy okazji akcji marketingowych. Filmy eventowe z koncertów i imprez, filmy promocyjne dokumentujące akcje angażujące odbiorców w ciekawe aktywności, zabawy dla dzieci, konkursy i inne działania powodujące identyfikowanie z daną marką pozytywnych odczuć to zwykle strzał w dziesiątkę. Tego rodzaju działania zwiększają sympatię do marki i oferowanych przez nią produktów i usług.

Filmy reklamowe marki Coca-Cola zawsze są zrealizowane na najwyższym poziomie i z dbałością o szczegóły, podobnie jak akcje marketingowe i promocyjne firmy. Produkcja filmowa Galaktika Film dla Coca-Cola nie mogła odbiegać od tych standardów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze prace są zawsze realizowane profesjonalnie, z zaangażowaniem i wyczuciem, a także dozą kreatywności.

Na filmie uwieczniającym akcję “Coca-Cola: Powiedz to piosenką!” przeprowadzoną w mazurskim Giżycku widzimy uśmiechniętych, młodych ludzi cieszących się swoim towarzystwem i letnim wypoczynkiem. Pełne kolorów i emocji kadry, autentyczność uśmiechów i spojrzeń, dynamika tłumu - to właśnie wyróżnia dobre filmy eventowe i inne filmy wizerunkowe dla marek wśród setek innych realizacji. Budowanie relacji z klientem marka Coca-Cola ma opanowane do perfekcji, a jej letnie akcje plenerowe są już stałym elementem corocznego kalendarza, podobnie jak słynna ciężarówka Coca-Coli, wyjeżdżająca na ulice miast w okolicy Bożego Narodzenia. Firma Coca-Cola i jej filmy reklamowe to jedne z najbardziej znanych przykładów tego rodzaju działań na świecie.

Galaktika Film realizuje zlecenia na filmy reklamowe i filmy promocyjne dla firm i innych podmiotów. Animacja reklamowa nie jest dla nas problemem, a nasze portfolio, wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w pracę oraz profesjonalne podejście do realizacji zapewnia o najwyższej jakości naszych działań. Zapraszamy do kontaktu!