Coca-Cola: Powiedz to piosenką! Hel

Akcja “Coca-Cola: Powiedz to piosenką!” odbyła się latem 2014 roku w kilku miastach Polski, odbijając się szerokim echem w mediach społecznościowych i telewizji. Kampanie prowadzone przez markę Coca-Cola zwykle realizowane są z dużym rozmachem, przygotowywane przez profesjonalne agencje reklamowe oraz uwzględniające plenerowe akcje promocyjne widoczne w przestrzeni miejskiej. Nie inaczej było w przypadku “Coca-Cola: Powiedz to piosenką!” - akcji umożliwiającej uczestnikom happeningów stworzenie własnych puszek i etykiet napoju Coca-Cola, z nadrukowanym, wybranym tekstem piosenki, który można było podarować bliskiej osobie, zadedykować komuś i w ten sposób przekazać emocje.

Produkcja filmowa Galaktika Film to wieloletnie doświadczenie, kreatywność, profesjonalne sprzęty i montaż, dzięki czemu filmy promocyjne, filmy wizerunkowe, filmy reklamowe i animacja reklamowa nie stanowią dla nas tajemnic. Współpraca z agencją reklamową Havas Engage zaowocowała filmem dla marki Coca-Cola uwieczniającym przebieg akcji “Powiedz to piosenką!”, która odbyła się na Helu. Półwysep Helski co roku przyciąga dużą ilość turystów, plażowiczów i entuzjastów aktywnego wypoczynku. Scena zbudowana przez firmę Coca-Cola była oblegana przez fanów takich gwiazd jak Rafał Brzozowski, który swoim występem uświetnił promocję.

Filmy wizerunkowe marek przedstawiające realne wydarzenia, prawdziwe emocje ich uczestników zaangażowanych w akcje promocyjne i cieszących się nimi to najlepsza droga do serca odbiorcy i sposób na ocieplanie wizerunku marki. Naturalnie pozytywnie kojarzą się nam przyjemne wydarzenia, romantyczne gesty i spędzanie czasu w gronie najbliższych: rodziny i przyjaciół. Marki wspierające okazywanie sobie uczuć w oczywisty sposób będą odbierane dobrze i skojarzą się odbiorcy z pozytywnymi emocjami.

Dedykowanie sobie tekstów piosenek bywa łatwiejszym sposobem okazywania uczuć, niż mówienie o nich wprost, zwłaszcza dla nieśmiałych osób jest to świetna okazja do przekazania tego, co czuje się i myśli. Dedykowana butelka lub puszka ulubionego napoju to miły upominek dla ważnej dla nas osoby. A jeśli wybrana piosenka z dedykacją zabrzmi dodatkowo na scenie wydarzenia, mamy wspaniałą niespodziankę dla kogoś wyjątkowego.

Realizacja takich zleceń, jak filmy reklamowe, filmy eventowe i animacja reklamowa dla takich marek jak Coca-Cola to dla Galaktika Film wspaniała przygoda i wyróżnienie. Lubimy sprawdzać się w różnych warunkach, brać udział w wydarzeniach plenerowych i muzycznych i zamykać w kadrze prawdziwe, autentyczne emocje. Zapraszamy do współpracy!