Coca-Cola: Powiedz to piosenką! Warszawa

Firma Coca-Cola nie od dziś prowadzi ciekawe akcje promocyjne we współpracy z najlepszymi agencjami reklamowymi. Tak było i tym razem, podczas pamiętnej promocji “Coca-Cola: Powiedz to piosenką!” podczas której uczestnicy happeningu mogli stworzyć puszki lub butelki najsłynniejszego na świecie napoju, jakim jest Coca-Cola, opatrzone wybranym, ulubionym cytatem z piosenki.

Tworzenie własnej etykiety Coca-Coli nie było jedyną atrakcją. W ramach akcji “Coca-Cola: Powiedz to piosenką!” w Warszawie (i innych miastach Polski) stworzone i wystawione zostały specjalnie przygotowane miasteczka promocyjne ze sceną, na której wystąpiły topowe gwiazdy muzyki popularnej. W ramach warszawskiej edycji akcji usłyszeć można było takich artystów jak Daria Zawiałow i Adi Kowalski, uwielbianych przez odbiorców w każdym wieku.

Akcję “Coca-Cola: Powiedz to piosenką!” stworzoną przez agencję reklamową Havas Engage produkcja filmowa Galaktika Film uwieczniła na filmie promocyjnym zrealizowanym z największą dbałością i perfekcyjnie oddanym klimatem akcji oraz działań prowadzonych w ramach całego wydarzenia. Filmy promocyjne ukazują się często na kanałach w mediach społecznościowych, a także w telewizji i na cyfrowych billboardach.

Na filmie stworzonym przez Galaktika Film widzimy emocje uczestników happeningu, prawdziwe uśmiechy zabawę, relacje międzyludzkie i pozytywny odbiór przygotowanych przez firmę Coca-Cola i agencję Havas Engage atrakcji. Dzieci, młodzież i dorośli mogli podarować ważnej dla siebie osobie puszkę napoju Coca-Cola z wyjątkową dedykacją, a niektórzy nawet usłyszeli swoje typy na scenie, w wykonaniu ulubionych wokalistów.

Akcje promocyjne takie jak “Coca-Cola: Powiedz to piosenką!” zbliżają odbiorcę do marki, ukazują pozytywne emocje związane z kontaktem z produktem, w tym przypadku piciem napoju Coca-Cola i pozwalają odbiorcy zbudować miłe skojarzenia z marką. Firma Coca-Cola od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, producentem wielu napojów i produktów, jednak to flagowy napój jest zdecydowanie prowadzącym wszelkich konkurencjach. Prestiż zbudowany wokół marki i jej ikoniczne już, nie zmienione nigdy logo to prawdziwy sukces marketingowy na światową skalę.

Galaktika Film od lat realizuje filmy wizerunkowe, filmy reklamowe, filmy eventowe i filmy promocyjne dla marek formatu Coca-Coli, jednak nie wyłącznie. Jesteśmy otwarci na wszystkich klientów, którym potrzebna jest animacja reklamowa, filmy z drona, filmy korporacyjne i inne narzędzia komunikacji i promocji marki poprzez sztuki wizualne. Zapraszamy do współpracy!