Rodzinny obiad z Coca-Cola I #RazemSmakujeLepiej

Film reklamowy zrealizowany dla koncernu Coca-Cola Company powstał we współpracy z agencją Havas Engage przy okazji akcji #RazemSmakujeLepiej organizowanej przez producenta jednego z najpopularniejszych napojów na świecie, jakim jest Coca-Cola.

Kultowe filmy promocyjne i spoty reklamowe

Firma Coca-Cola od lat prowadzi swoje kampanie w polskich miastach. Słynne filmy reklamowe z ciężarówką Coca-Coli objeżdżającą Polskę w Święta Bożego Narodzenia to już klasyka. Filmy promocyjne i spoty reklamowe marki Coca-Cola są utrzymane w podobnej, rozpoznawalnej kolorystyce, stawiają na przedstawianie uśmiechniętych bohaterów, rodzin i pozytywnych relacji międzyludzkich.

Filmy reklamowe z pozytywną misją

Filmy promocyjne to jedna z naszych ulubionych kategorii projektów realizowanych przez Galaktika Film. Spot reklamowy dla firmy Coca-Cola #RazemSmakujeLepiej zrealizowaliśmy na zasadzie dokumentowania akcji, w której sympatyczne hostessy i hości roznosili mieszkańcom osiedli napój Coca-Cola, zachęcając do wspólnego celebrowania posiłków wraz z rodzinami, oczywiście przy szklaneczce pysznego napoju. Prezent od renomowanej i znanej marki z pewnością ucieszył każdego, a Coca-Cola jako napój świetnie pasujący do wszelkich posiłków to dobry pretekst do ugotowania pysznego jedzenia dla całej rodziny i celebrowania wspólnie spędzanego czasu.

Profesjonalne, przyjemne dla oka, dynamiczne filmy reklamowe z akcji promocyjnych pozwalają ukazać autentyczny przebieg realizacji tego rodzaju projektów, przybliżając markę i zamysł danej kampanii widzom, platformom reklamowym i społecznościowym. Pozytywny wizerunek marki budowany jest przez realistyczne, dynamiczne filmy promocyjne z przekazem bliskim sercu konsumenta lub klienta danej firmy. Krótki film wizerunkowy przedstawiający zadowolonych ludzi i akcję, która może pojawić się także w okolicy zamieszkania widza spotu przybliża widzowi misję marki i zachęca do kupowania produktu.

Filmy reklamowe ukazujące realne sytuacje, przebieg akcji w terenie i przyjazną, pozytywną atmosferę, a także życie rodzinne bohaterów spotów, zadowolone dzieci i rodziców to często stosowany, ale nie nudzący się widzom i reklamodawcom sposób tworzenia podobnych realizacji. Wszyscy lubimy przecież czuć się dobrze, mieć dobry nastrój i miło spędzać czas z najbliższymi.

Produkcja filmowa Galaktika Film zapewnia świetnie zrealizowane filmy reklamowe, filmy promocyjne i spoty reklamowe, oferując profesjonalne ujęcia, na życzenie klienta uświetnione o filmy z drona i animacje reklamowe 2D. Produkcja filmów reklamowych to nasz żywioł. Zapraszamy do współpracy!