Cukier Królewski - Gofrobus

Film promocyjny zrealizowany dla marki Cukier Królewski produkcji Südzucker Polska S.A. Galaktika Film stworzyła we współpracy z agencją Havas Engage.

Filmy promocyjne, filmy eventowe i spoty reklamowe ukazujące realnie odbywające się w przestrzeni publicznej akcje promocyjne zachwycają swoją naturalnością, ukazują realnych uczestników zaplanowanych przez sponsora promocji rozrywek i ocieplają wizerunek marki w oczach konsumenta.

Film promocyjny akcji „Życie jest słodkie”, będącej inicjatywą reklamową marki Cukier Królewski to świetny przykład odwołującej się do dobrych emocji i czułości, pozytywnej akcji promocyjnej produktu.

Na potrzeby promocji, na krakowskim Rynku ustawiony został “Gofrobus”, czyli specjalnie przygotowany samochód-foodtruck, umożliwiający serwowanie uczestnikom akcji ciepłych, świeżych, pachnących gofrów. W chłodny dzień to wspaniały pomysł na dosłowne ocieplanie wizerunku marki. Na filmie widzimy też zbudowany dla celów akcji „Życie jest słodkie” przycisk ogromnych rozmiarów, po którego naciśnięciu osoby stojące pod przyciskiem obsypywał ujmujący, cukrowy „śnieg”. Scena jak z bajki lub romantycznego filmu zachęcała zaciekawionych uczestników promocji do okazywania sobie czułości, wyznań uczuć, a także pozowania do zdjęć na portale społecznościowe wraz z przyjaciółmi lub bliskimi osobami. Branding marki Cukier Królewski umieszczony na elementach akcji i pojawiający się w kadrze pozwala oglądającemu skojarzyć logo z marką i tak pozytywną, miłą akcją uwiecznioną przez film promocyjny.

Film promocyjny dla marki Cukier Królewski ukazuje prawdziwe ludzkie emocje, rozgrzewa serce i pobudza apetyt na myśl o pysznych gofrach obsypanych delikatną warstwą „śniegu” z cukru.

Filmy promocyjne z akcji terenowych angażujących przechodniów to jeden z najprzyjemniejszych w realizacji rodzajów spotów reklamowych, jakie ma za zadanie realizować produkcja filmowa. Galaktika Film z radością będzie towarzyszyć firmom zgłaszającym zapotrzebowanie na filmy reklamowe, filmy promocyjne, spoty reklamowe, a także filmy z drona i animacja reklamowa (animacja 2D). Produkcja filmów reklamowych i praca z ludzkimi emocjami podczas prawdziwych akcji terenowych niezmiernie nas cieszy, a profesjonalna realizacja naszych filmów z pewnością przyniesie radość zarówno firmom zlecającym takie spoty reklamowe, jak i widzom, których uwagę z pewnością zwróci naturalność ukazanych w filmie scen. Dobry montaż, dopasowana do dynamiki filmu ścieżka dźwiękowa, piękne kolory i profesjonalna obsługa planu sprawiają, że Galaktika Film od lat pracuje z najlepszymi i dla najlepszych. Zapraszamy do współpracy!