Enemy Front

Wraz z agencją McCann Group zrealizowaliśmy film reklamowy dla firmy CI Games - producenta gry komputerowej Enemy Front, przedstawiającej historię Powstania Warszawskiego. Akcja promocyjna gry, która mieliśmy przyjemność przedstawić na filmie przebiegała w terenie. Twórcy gry wraz z grupą graczy zwiedzili kilka miejsc na mapie miasta pamiętających czasy przedstawione w świecie gry, opowiadając przy tym ciekawe historie z Powstania. Po spacerze specjalnie przygotowany do celów promocji samochód wojskowy przywiózł całą ekipę do siedziby firmy CI Games, gdzie uczestnicy akcji promocyjnej podzieleni na dwie drużyny mieli okazję przedpremierowo zagrać w tę emocjonującą grę akcji, wczuwając się w bohaterów Powstania.

Gra komputerowa Enemy Front stworzona przez CI Games przybliża graczom historię Powstania Warszawskiego w przystępnej dla młodego człowieka formie, pozwala wczuć się w przedstawioną historię z pozycji uczestnika walk powstańczych. Produkcja filmowa w przypadku realizacji takich form jak filmy promocyjne gier ma za zadanie ukazać prawdziwe emocje graczy, ich wypowiedzi lub recenzje gier, rozmowy z twórcami, a część filmu zarezerwować na przebitki z gry, działające tu nieco jak animacja reklamowa.

Praca dla CI Games była trochę jak produkcja filmów eventowych połączona z dobrą zabawą i niewymuszoną reklamą zarówno producenta gier, jak i samego Enemy Front, które, dzięki realistycznemu przedstawieniu scen i terenu Warszawy z czasów Powstania, a także dobrej, klimatycznej muzyce i scenariuszowi zdecydowanie wciąga zaróno graczy, jak i odbiorców filmu.

Uczestnicy akcji promocyjnej gry Enemy Front wypowiadają się na temat swoich odczuć i emocji po zagraniu w grę. W filmie przedstawiamy także graczy w trakcie sesji, ukazując prawdziwe emocje, okrzyki i ich zaangażowanie w grę. Tak autentyczne i ukazujące nie reżyserowane sceny filmy promocyjne i korporacyjne przyciągają uwagę widza i przybliżają sposób działania firmy. Podobnie jak filmy korporacyjne, takie realizacje mają na celu zapoznanie potencjalnego klienta ze stylem pracy firmy, ukazując jej realnych pracowników i działania.

Galaktika Film chętnie realizuje filmy promocyjne, animacje reklamowe, a także filmy eventowe. Produkcja filmów reklamowych to nasza pasja. Galaktika Film to produkcja filmowa na miarę oczekiwań klienta. Realizujemy filmy dla klientów prywatnych i korporacyjnych ze wszystkich gałęzi rynku z całego kraju i za granicy. Nie boimy się nowych wyzwań, potrafimy przedstawić w ciekawy i zapadający w pamięć oglądającego sposób produkty, wydarzenia oraz misję firmy klienta. Zapraszamy do współpracy!