Fellow Skateboards - Intro

Film reklamowy dla marki Fellow Skateboards Galaktika Film realizowała w fabryce produktów firmy. Fellow Skateboards zajmuje się produkcją deskorolek wysokiej jakości, z blatami wykonanymi z drewna klonu kanadyjskiego. Fellow Skateboards to marka streetowa, charakteryzująca się nowoczesnym, modnym designem nie tylko samych blatów deskorolkowych, ale także ich wykończeń - nadruków i kolorystyki. Misja Fellow Skateboards to zapewnienie użytkownikom jej produktów przyjemności z jazdy bez ryzyka, że deska szybko złamie się lub zniszczy. Firma stawia na rozwój, ciągłą poprawę swoich kompetencji oraz spełnianie nawet najbardziej wygórowanych wymagań klientów.

Podobnie, jak produkcja filmowa Galaktika Film, Fellow Skateboards chce nadążać za oczekiwaniami klienta. Produkcja filmów reklamowych wymaga od nas profesjonalizmu i nieustannego rozwoju, nadążania za technologiami po to, aby nasze filmy promocyjne i spoty reklamowe były zawsze najwyższej jakości i zachwycały zarówno klienta, jak i odbiorców oferowanych przez niego produktów i usług

Filmy reklamowe, takie jak ten zrealizowany dla Fellow Skateboards często ukazują proces produkcyjny lub działania firmy “od kuchni”. Dzięki otwartości firmy i ukazaniu realnego zaplecza jej działania marka buduje zaufanie u swoich odbiorców, którzy zapewnieni zostają o wysokiej jakości otrzymywanego produktu lub usługi. W dobie taśmowej produkcji i przesytu rynku, firmy wykonujące samodzielnie swoje produkty są coraz bardziej cenione.

Produkcja spotów reklamowych to jeden z ulubionych kierunków działania Galaktika Film. Nasze realizacje często wzbogacamy o takie dodatki, jak animacja reklamowa, filmy z drona i inne, a wszystko po to, by za każdym razem dostarczyć klientowi profesjonalną realizację stworzoną w zaangażowanym zespole i z użyciem najwyższej jakości aparatów fotograficznych, kamer i programów komputerowych. Pracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i korporacyjnymi.

Filmy korporacyjne mogą zawierać w sobie elementy takich produkcji jak filmy reklamowe, filmy promocyjne i spoty reklamowe. Produkcja spotów reklamowych często łączy się z tworzeniem filmów korporacyjnych, mających za zadanie przybliżyć pracownikom i kontrahentom firm działanie marki, jej styl pracy i komunikacji.

Galaktika Film zrealizuje wizję klienta zawodowo i profesjonalnie, zaskakując możliwościami realizacji, kreatywnością i otwartością na pomysły zleceniodawcy. Produkcja filmowa Galaktika Film to wieloletnia pasja, doświadczenie i gotowość na realizację filmów dla wszystkich gałęzi rynku.

Zapraszamy do współpracy!