Fundacja 'Dr Clown' i Mars Polska: dogoterapia w polskich szpitalach

Film promocyjny akcji Mars Incorporated Polska i Fundacji “Dr Clown” zrealizowany przez Galaktika Film i Agencję Loyality Point przedstawia akcję dogoterapii w polskich szpitalach dziecięcych. Kolorowe filmy reklamowe akcji pozwalają przybliżyć widzowi terapię wspierającą leczenie dzieci mającą na celu rozbawienie ich, zajęcie zabawą ze zwierzętami, by odciągnąć ich uwagę od codziennych trosk, bólu i nieprzyjemnych zabiegów w szpitalu. Dzieci dotknięte przewlekłymi chorobami, przebywające w szpitalach nawet przez wiele tygodni nie mają wesołego życia, a ich rozwój jest utrudniony z uwagi na ograniczenia wynikające z unieruchomienia na oddziale, chorób i kontaktu głównie z innymi dziećmi zmagającymi się z chorobą.

Film promocyjny akcji dogoterapii - leczenia poprzez kontakt z psami, ćwiczenia, zabawy i naukę opieki nad nimi ukazuje uśmiechnięte, zainteresowane dzieci, które dzięki inicjatywie Fundacji “Dr Clown” i firmy Mars Polska mogą na chwilę zapomnieć o chorobie. Produkcja filmowa zadbała o delikatne ujęcia z małą głębią ostrości, subtelne, niepozowane i autentyczne. Muzyka w tle jest sielankowa, dobrze kojarzy się widzowi i wzbudza przyjemne odczucia. Film reklamowy akcji przedstawia ułożone psy mające ogromną cierpliwość do dzieci oraz opiekunów zaangażowanych w swoją pracę.

Psycholog i dogoterapeutka autentycznie pracująca z dziećmi z oddziałów oraz pełnomocniczki Fundacji “Dr Clown” opowiadają o swojej pracy, idei terapii śmiechem dla dzieci i seniorów wzbogaconej dzięki współpracy z Mars Polska właśnie o dogoterapię.

Film promocyjny akcji dogoterapii w polskich szpitalach wzbudza zaufanie widza dzięki realnym postaciom przedstawionym w spocie reklamowym, ukazanych wraz z podpisaniem ich nazwiskiem i funkcją w realnym życiu. Filmy promocyjne ukazujące prawdziwe osoby w ich codziennej pracy pozwalają widzowi zbliżyć się do przedstawianej idei i zachęcić do wspierania jej. Filmy promocyjne tego rodzaju świetnie nadają się zar ówno do bloków reklamowych w telewizji, jak i do wykorzystania jako viralowe filmy reklamowe publikowane w mediach społecznościowych.

Fundacja “Dr Clown” od osiemnastu lat wspiera leczenie dzieci i osób starszych, dostarczając im zabawy i rozrywki, edukując i pozwalając zapomnieć o przykrej codzienności i szpitalnej rutynie. Filmy reklamowe i promocyjne realizowane dla Klientów takich jak Fundacja “Dr Clown” i Mars Polska pozwala Galaktika Film działać nie tylko jako produkcja filmowa, ale też włączyć się w misję i szerzenie wiedzy i świadomości o wspaniałych akcjach społecznych. Zapraszamy do współpracy, od lat z powodzeniem realizujemy spoty reklamowe, filmy wizerunkowe oraz animacje reklamowe.

Galaktika Film z przyjemnością wspiera akcje społeczne, tworząc filmy reklamowe, które zapadają w pamięć odbiorcom i wspierają ciekawe inicjatywy. Produkcja filmów reklamowych to nasza pasja!