Królewskie sampling

Filmy promocyjne tworzone dla uznanych marek z wieloletnią historią dają możliwość puszczenia wodzy kreatywności i stworzenia wyjątkowych realizacji. Filmy reklamowe, takie jak realizacja wykonana przez Galaktika Film dla Grupy Żywiec to czysta przyjemność i świetna zabawa!

Grupa Żywiec jest producentem między innymi cenionego w Warszawie piwa Królewskie, którego identyfikacja wizualna i historia marki związane są od wielu lat z Warszawą. Wizerunek kolumny Zygmunta - kultowego już symbolu miasta umieszczony na etykietach piwa nierozerwalnie wiąże piwo Królewskie właśnie ze stolicą Polski i czyni je marką iście symboliczną.

Wraz z agencją reklamową EATME Galaktika Film od lat tworzy filmy promocyjne i filmy wizerunkowe dla firm prowadzących ciekawe akcje marketingowe i samplingowe. Nie inaczej było i tym razem! Cały film dla marki piwa Królewskie utrzymany został w stylu retro, podobnie jak cała oprawa akcji - hostessy w chustach na głowie i okularach, strojach vintage rozdawały butelki piwa Królewskie Niefiltrowane w kultowych warszawskich lokalizacjach, w 18 punktach, między innymi na placu Wilsona i w Śródmieściu, nad Wisłą i na terenach parkowych. Popołudniowe promienie słońca, relaks i pyszne piwo - takie połączenie nie może się nie sprawdzić. Oldschoolowe auto rozwożące piwo, obrandowane logiem piwa Królewskie niefiltrowane dodawało całej akcji stylu i klasy

Akcja piwa Królewskie odwoływała się do dawnych tradycji piwowarstwa w Warszawie, klimatu miasta z wieloletnią historią i świadomością historyczną. Animacja reklamowa umieszczona na końcu filmu informuje o ponad pięćdziesięciu tysiącach rozdanych w ramach akcji butelek piwa. Dzięki takim akcjom marka decydująca się na sampling swoich produktów w ciekawej oprawie buduje sympatię do produktu i robi miły prezent odbiorcom. Filmy wizerunkowe tworzone dla firm mają właśnie takie zadanie - przedstawienie pozytywnych działań firmy i budowanie przyjemnych skojarzeń.

Filmy promocyjne i wizerunkowe wzbogacone o animacje reklamowe, filmy z drona i inne zwracające uwagę efekty wyglądają profesjonalnie, przyciągają klientów i odbiorców firmy oraz tworzą pewną historię i klimat wokół marki. Jest to działanie wizerunkowe, które spotyka się z pozytywnym odbiorem i pozwala firmie nie tyko zareklamować swoje produkty i usługi, ale także zbliżyć się do odbiorców i zrobić bezpośrednie, pozytywne wrażenie. Dobre skojarzenia z daną marką powodują wzrost zainteresowania jej produktami.

Zapraszamy do współpracy!