Grześki - Goplana - Film Reklamowy

Dla znanej i lubianej, polskiej firmy cukierniczej Goplana mieliśmy okazję zrealizować krótki film reklamowy oraz billboard sponsorski. Spot i billboard dotyczyły popularnej marki wafelków “Grześki”, produkowanych przez firmę od dziesiątek lat. Film reklamowy przedstawia kobietę ze smakiem jedzącą wafelek, na planszach pojawia się logo produktu. Film promocyjny dla wafelków “Grześki” powstał w studiu fotograficznym, na neutralnym kolorystycznie tle, przy użyciu profesjonalnego sprzętu, kamery, aparatu fotograficznego oraz wysokiej jakości obiektywów i oświetlenia studyjnego.

Kolorystyka filmu reklamowego

Film reklamowy dla produktu marki Goplana utrzymany jest w kolorystyce odpowiadającej barwom przypisanym do identyfikacji wizualnej wafelków “Grześki”. Czerwony i niebieski - barwy kojarzące się z opakowaniem batonika powtórzone zostały w stroju oraz makijażu modelki, która ubrana została w niebieską koszulkę z krótkim rękawem. Paznokcie i usta modelki mają intensywny, czerwony kolor, który przyciąga wzrok oglądającego

Realizacja dźwięku i montaż

Spot reklamowy dla produktu “Grześki” marki Goplana został profesjonalnie zmontowany oraz udźwiękowiony. Każdy film reklamowy tworzony przez Galaktika Film wykonany jest z największą starannością i dbałością o szczegóły, by przedstawić firmę Klienta w jak najlepszym świetle i profesjonalnej odsłonie.

Film promocyjny - reklama dla Twojej firmy

Film reklamowy pozwala zaprezentować potencjalnym odbiorcom produkt lub usługę w atrakcyjny wizualnie i zapadający w pamięć sposób. Odpowiednio zrealizowany spot reklamowy to gwarancja sukcesu sprzedażowego i szansa na sukces Twojej marki lub świeże spojrzenie na tradycyjne i znane już klientom produkty. Film promocyjny to dobry sposób na odświeżenie wizerunku firmy! Spot reklamowy można wykorzystać zarówno w dużych, telewizyjnych kampaniach, jak i na profilach marki na portalach społecznościowych, na przykład jako zdjęcie w tle lub viralowe wideo promujące produkty i firmę.

Zapraszamy do współpracy z Galaktika Film, stwórzmy razem film promocyjny dla Twojej marki.