HEG Karolina - film reklamowy

Galaktika Film realizuje profesjonalnie zmontowane i nakręcone z dbałością o szczegóły filmy reklamowe dla największych firm krajowych i zagranicznych. Dla HEG (Hermes Energy Group), dostawcy między innymi gazu ziemnego, mieliśmy okazję stworzyć spot reklamowy przedstawiający współpracę grupy z fabryką porcelany stołowej Karolina.

Film wizerunkowy i promocyjny ukazujący działalność firm w sposób przystępny i realistyczny zdecydowanie wpływa na odbiór marki przez jej klientów. Film reklamowy dla grupy HEG we współpracy z marką Karolina przedstawia proces powstawania klasycznych, cenionych w kraju i za granicą wyrobów z polskiej porcelany. Film korporacyjny stworzony dla grupy HEG pozwala widzowi przenieść się do działającej od wielu lat fabryki “od kuchni”, prowadzeni przez przewodnika, którym jest pracownik fabryki. Do produkcji porcelany niezbędne jest wykorzystanie gazu ziemnego, dostawca gazu, którym jest w tym przypadku grupa HEG, jest więc niezbędny fabryce do codziennego funkcjonowania. Porcelana wypalana jest w piecach, które zużywają ogromne ilości gazu, zwłaszcza przy wielomilionowej produkcji wyrobów z tego surowca. Miesięcznie w fabryce porcelany stołowej Karolina wytwarzanych jest nawet 340 ton porcelany!

Porcelana, choć znana od wieków, nie jest reliktem przeszłości. Naczyń z porcelany można używać na co dzień. Porcelanowe talerze i miski nadają się do mycia w zmywarce, można także podgrzewać w nich jedzenie w kuchence mikrofalowej. Porcelanową zastawę z fabryki “Karolina” znajdziemy w co piątym polskim domu.

Film reklamowy dla fabryki porcelany stołowej “Karolina” i grupy HEG pozwala nam odwiedzić pracowników wytwórni porcelany w ich codziennej pracy, przyjrzeć się temu, kto i jak pracuje przy tworzeniu tych małych dzieł sztuki, które towarzyszą nam w codziennym życiu, upiększając nasze domowe przestrzenie i uprzyjemniając posiłki. W filmie widzimy nie tylko wnętrze fabryki i proces produkcji naczyń - nasze oczy cieszy ujęcie z drona ukazujące budynek firmy wraz z jego klasycznym szyldem z logo umieszczonym nad bramą wejściową. Filmy z drona pozwalają zobaczyć wiele budynków i terenów z zupełnie nowej perspektywy lotu ptaka, co jest wyjątkowo efektowne, a tego typu kadry, wykonane profesjonalnie i z dbałością o szczegóły uatrakcyjniają całą realizację.

Przyjaźni pracownicy fabryki “Karolina” i oddany swojej pracy przewodnik po całym filmie ukazują czynnik ludzki i realne osoby stojące za produkcją pozornie zwykłych talerzy i innych naczyń, z których na co dzień korzystamy. Film promocyjny dla HEG pełen serdeczności w połączeniu z dopracowanymi ujęciami żarzącego się w piecu ognia utwardzającego porcelanowe wyroby zwraca uwagę również na dostawcę gazu do piecy w fabryce - w tym przypadku Hermes Energy Group.

Produkcja filmowa realizowana przez Galaktika Film to gwarancja estetycznych ujęć, profesjonalnego podejścia i satysfakcji z efektu końcowego. Zapraszamy do współpracy!