Kurka Wolna

Produkcja filmowa Galaktika Film wraz z agencją EATME wielokrotnie realizowała filmy reklamowe, filmy promocyjne i filmy eventowe dla wielu klientów z całego kraju i różnych branż oraz gałęzi rynku. Jedną z naszych wspólnych realizacji z naszej ulubionej dziedziny, jaką jest produkcja filmów reklamowych może być film promocyjny producenta jajek od naprawdę szczęśliwych kur - firmy “Kurka Wolna”.

Kurka Wolna to marka szczycąca się bardzo dobrym traktowaniem kur niosek dostarczających jajek sprzedawanych pod szyldem marki. Film reklamowy zrealizowany przez agencję EATME dla firmy Kurka Wolna ukazuje proces profesjonalnego przerabiania dostawczego auta starego typu na samochód promujący firmę. Akcja promocyjna była bardzo trafiona z uwagi na skojarzenie kulturowe - z aut takich, jak przerabiany w filmie Żuk często sprzedawano (i nadal sprzedaje się na targowiskach i stoiskach) wiejskie jajka. Proces przeróbki samochodu ukazaliśmy na profesjonalnie zmontowanym, kolorowym filmie, w któym przeplata się też świetnie wykonana, nowoczesna, zabawna animacja reklamowa. Kolorowe ślady kurzych nóżek “przechodzących” przez ekran filmu, intensywne kolory i dynamiczna muzyka w tle, świetnie dobrana do ukazywanych scen przyciąga uwagę widza i odwołuje się do misji firmy, jaką jest sprzedaż jajek od dobrze traktowanych i szanowanych zwierząt.

Wizerunek wesołej kurki, rysunkowych śladów jej nóżek oraz pozytywny wydźwięk kampanii budzą sympatię do marki i cieszą oko, a filmy z drona ukazujące gotowe już auto w trakcie jazdy dodatkowo zwiększają profesjonalizm całej realizacji.

Filmy promocyjne, filmy reklamowe i animacja reklamowa zrealizowane w dynamicznym, energicznym i przyciągajacym uwagę stylu zapisują się w pamięci oglądających i zwiększają rozpoznawalność marki prezentowanej w tego rodzaju realizacjach. Dzięki temu produkty lub usługi stają się chętniej kupowane, a idąca za nimi historia, zabawny filmik lub animacja reklamowa potrafią stać się kultowymi filmami viralowymi krążącymi po sieci i trafiającymi na stałe do języka potocznego.

Zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji takich jak filmy korporacyjne, filmy reklamowe i filmy promocyjne, a także filmy eventowe, animacja reklamowa i produkcja filmowa wszelkiego rodzaju. Jesteśmy otwarci na nawet najbardziej szalone i kreatywne pomysły! Z chęcią zrealizujemy wizję klienta lub podpowiemy swoją własną. Galaktika Film to produkcja filmów eventowych i reklamowych, jakiej najpewniej od dawna poszukujesz!