Pedigree

Filmy promocyjne, filmy eventowe i filmy wizerunkowe nie zawsze dotyczą lekkich i przyjemnych kwestii. Produkcja filmów reklamowych czasem miewa też trudne zadania, takie, jak odwiedziny w schronisku dla zwierząt. Galaktika FIlm wraz z agencją Loyality Point i klientem - firmą Mars Polska miała okazję stworzyć film promocyjny akcji marek Pedigree i Whiskas.

Whiskas i Pedigree to znane od wielu marki produkujące karmę dla zwierząt domowych - psów i kotów. Pedigree i Whiskas chętnie wspierają akcje charytatywne mające na celu poprawę jakości życia zwierząt skazanych na schroniskowy los.

Produkcja filmowa Galaktika Film odwiedziła schronisko, by uwiecznić jego mieszkańców, bohaterów akcji Pedigree i Whiskas z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Animacja reklamowa, profesjonalnie wmontowana w film informuje widza o celu akcji, dotychczasowych osiągnięciach charytatywnych marek oraz możliwości wsparcia inicjatywy

Filmy promocyjne takie jak realizacja stworzona dla Whiskas i Pedigree wraz z firmą Mars Polska i agencją Loyality Point daje nam możliwość zrobienia czegoś dobrego przy okazji naszej pracy i ukazaniu na pięknie zrealizowanym, subtelnym filmie z miękkimi przejściami kadrów, małą głębią ostrości i przyjemną, ale nostalgiczną muzyką w tle. Film ukazuje zwierzęta w schronisku ożywiające się na widok jedzenia, wciąż jednak potrzebujące kochającego domu i prawdziwej, indywidualnej opieki. Akcje takie jak uwiecznione przez Galaktika Film dokarmianie schroniskowych zwierzaków nie tylko pomagają doraźnie, ale także zwracają uwagę odbiorców na potrzebę wspierania schronisk, a także adopcji ich podopiecznych. Wiele zwierzaków czeka na przygarnięcie ich, w zamian odwdzięczają się szczerą miłością i przyjaźnią. Warto wziąć zwierzaka ze schroniska! Oczywiście, niejednokrotnie trzeba poświęcić mu więcej czasu i uwagi, niż zwierzakowi z hodowli, jednak starsze i doświadczone przez życie zwierzaki nie są w niczym gorsze i mniej wartościowe od tych, które można kupić. Tyle wspaniałych, mądrych i kochanych zwierzaków czeka w schroniskach na swój dom.

Dzięki akcji Pedigree i Whiskas wspieranej przez MARS Polska tysiące zwierzaków otrzymało posiłki dające im siłę do życia i czekania na moment, w którym zyskają nowy, dobry domek zamiast schroniskowego boksu. Schroniska dla zwierząt wykonują świetną pracę na rzecz zwierzaków w potrzebie, nie zastąpią im jednak prawdziwego miejsca do życia.

Galaktika Film realizuje od ponad 10 lat filmy eventowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne i filmy wizerunkowe, a także spoty reklamowe i animacje 2D. Zapraszamy do współpracy, zwłaszcza przy akcjach mających tak pozytywny i szczytny cel, jak zbiórka Pedigree i Whiskas.