Warsztaty Uncle Ben's

Firma Uncle Ben’s od dziesiątek lat buduje pozytywne skojarzenia ze swoją marką dzięki reklamom przedstawiającym ciepłe, rodzinne sceny, emocje i wspólne posiłki. Producent wysokiej jakości ryżu i sosów do dań obiadowych Uncle Ben’s to marka z wieloletnią, międzynarodową historią i rozpoznawalną identyfikacją wizualną.

Galaktika Film wspólnie z agencją reklamową Loyality Point miała okazję zrealizować film promocyjny dla klienta - firmy Mars Polska, właściciela marki Uncle Ben’s. Firma zorganizowała warsztaty kulinarne dla dzieci, realizowane pod okiem profesjonalnego kucharza.

Filmy reklamowe, filmy wizerunkowe i filmy promocyjne tworzone dla marek w ramach ich akcji marketingowych mają za zadanie zainteresować klienta działaniami i produktami firmy, ale także ocieplić wizerunek marki i przyciągnąć do niej odbiorców. Filmy eventowe tworzone dla dużych firm także zbliżają odbiorcę do tego, co dzieje się na wydarzeniach związanych z daną marką. Tego rodzaju działania to praktyka powszechna i bardzo przyjemne w odbiorze. Lubimy przecież oglądać na ekranie innych ludzi, ich aktywność, relacje, emocje i działania w ramach ciekawych i budzących przyjemne skojarzenia akcji promocyjnych.

Produkcja filmowa Galaktika Film miała tym razem za zadanie uwiecznić warsztaty prowadzone w ramach akcji dla Uncle Ben’s. Kamera ukazuje wesołe, pełne entuzjazmu dzieci podczas gotowania. Na małych buziach widać autentyczne zainteresowanie i zaangażowanie. Rezultatem jest przyjemny, ciepły film pełen pozytywnych emocji dzieci, ich opiekunów oraz szefa kuchni prowadzącego całą akcję. Zadowolone mamy robią zdjęcia pociechom. Dzieci oczywiście przyrządzają posiłki z użyciem produktów firmy Uncle Ben’s, co subtelnie ukazuje kamera z niewielką głębią ostrości, tworząca miły dla oka, miękki i plastyczny obraz, co również wpływa na pozytywny odbiór filmu przez widza. Jasne barwy, duża ilość białego światła, przyjazne twarze i uśmiechy ukazane na filmie powodują, że całość filmu jest pogodna, przyjemna i budzi dobre emocje. Subtelna muzyka w tle dopasowana do przedstawionych scen idealnie komponuje się z całością filmu, a montaż scen jest płynny.

Film promocyjny dla marki Uncle Ben’s nie zawiera dialogów, może więc z powodzeniem być odtwarzany zarówno na profilach marki w mediach społecznościowych, jak i na cyfrowych billboardach reklamowych, jakie znajdziemy na przykład w centrach handlowych.

Galaktika Film z przyjemnością realizuje tego typu zlecenia. Animacja reklamowa również nie stanowi dla nas problemu! Filmy z drona, filmy instruktażowe i inne realizacje. Zapraszamy do współpracy.