Metaxa Event

14 października 2014 roku Galaktika Film wraz z agencją Havas Engage miała przyjemność zrealizować film eventowy dla koncernu CEDC Polska - producenta marki alkoholowej Metaxa. Filmy eventowe mają za zadanie dokumentować przebieg wydarzeń takich jak bankiety, imprezy firmowe, a także śluby, wesela, targi i inne wydarzenia skupiające większą ilość osób przy uroczystej okazji. Filmy korporacyjne i promocyjne również można wzbogacać o filmy eventowe, ukazując w ten sposób pracowników firmy w bardziej naturalny sposób, podczas zabawy na wydarzeniu.

Film eventowy zrealizowany dla marki Metaxa dokumentował bankiet, na który zaproszonych zostało stu siedemdziesięciu gości specjalnych. Atrakcjami wydarzenia były specjalnie przygotowywane drinki na bazie Metaxy, występ zespołu muzycznego, set didżejski i wypowiedzi gości z branży. Na potrzeby wydarzenia stworzono także specjalną wizualizację trójwymiarową. Goście wydarzenia otrzymali też pakiety podarunkowe z produktami marki Metaxa. Goście dobrze się bawili, robili pamiątkowe zdjęcia, tańczyli, słuchali wypowiedzi prelegentów. Cała impreza odbywała się w eleganckiej willi i miała typowo bankietowy, wieczorowy charakter.

Skąd widz zna te szczegóły? Dobrze zrealizowane filmy eventowe i filmy korporacyjne, a także spoty i filmy reklamowe przedstawiające realne sytuacje z wydarzeń i targów ukazują te sytuacje “w pigułce”, pozwalając oglądającemu wczuć się w klimat wydarzenia. Oglądając profesjonalnie wykonane filmy eventowe widz może poczuć się jak jeden z zaproszonych gości. Dynamiczny montaż, praca kamery odtwarzająca tak zwany point of view, czyli perspektywę pierwszej osoby uczestniczącej w scenie, dobrze dobrany podkład muzyczny i naturalny dźwięk szumu rozmów w otoczeniu, na przykład sali imprezowej, pozwalają naprawdę odnaleźć się w przedstawionej na filmie sytuacji i zbliżyć do marki, dla któej dany film eventowy jest realizowany.

Galaktika Film to profesjonalna produkcja filmowa, wysokiej jakości ujęcia, dobry dźwięk, profesjonalny montaż i realizacja. Filmy eventowe, filmy reklamowe, spoty reklamowe, filmy wizerunkowe, filmy z drona, filmy korporacyjne i promocyjne to nasz żywioł, pasja i codzienna praca. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne mające zapotrzebowanie na uwiecznienie wydarzeń, zrealizowanie filmu reklamowego, także wzbogaconego o animacje 2D i inne efekty zwiększające zainteresowanie filmem. Krótkie firmy na kanały social media i bloki reklamowe w telewizji i na ekranach reklamowych to także nasza specjalność. Współpraca z wieloma agencjami reklamowymi i marketingowymi pozwoliła nam przez kolejne lata pracy osiągnąć profesjonalne podejście do klienta, otwartość na potrzeby promocyjne największych polskich i międzynarodowych marek oraz świadomość jakości naszej pracy.

Realizujemy filmy eventowe i korporacyjne na terenie całego kraju, a dzięki elastyczności i umiejętności dostosowania się do potrzeb klienta zapewniamy satysfakcję z wykonanej przez nas pracy. Filmy z drona jako częsty element naszych realizacji dodadzą atrakcyjności takim projektom jak filmy promocyjne i reklamowe, a także ukażą siedziby firm, miasta i tereny realizacji targów i nie tylko. Tworzone przez nas animacje reklamowe oraz profesjonalna produkcja filmów eventowych pozwolą wyróżnić się w tłumie reklamodawców i firm konkurencji. Zapraszamy do współpracy!