OEX Cursor - E-logistics

Filmy korporacyjne i wizerunkowe to specjalność Galaktika Film. Wraz z agencją EATME mieliśmy okazję stworzyć jedną z takich realizacji dla firmy OEX Cursor, a dokładnie jej odnogi zajmującej się logistyką. OEX Cursor ze swoją marką E-logistics podchodzi do tematu logistyki profesjonalnie i kompleksowo, zapewniając klientowi pełną obsługę wysyłek produktów w kraju i za granicą, Wysyłki w całej Polsce realizowane już na drugi dzień, systemy usprawniające pracę i nowoczesne rozwiązania dla sklepów internetowych to właśnie OEX E-logistics.

Filmy wizerunkowe mają za zadanie przedstawić markę od środka, pokazać klientowi jej działanie i opowiedzieć o historii firmy, pokazać codzienną pracę zatrudnionych w fabryce lub biurze osób, przybliżyć filozofię i misję marki. Dokładnie tak zrealizowane zostało to w filmie dla OEX E-logistics. Dyrektor do spraw Rozwoju firmy przedstawiony z imienia i nazwiska w przystępny i jasny sposób opowiada o działaniu firmy. Elegancki, pewny siebie i wypowiadający się w przekonujący sposób mężczyzna wzbudza zaufanie i zaciekawia widza, przybliżając mu sposób funkcjonowania OEX E-logistics. Widoczni na filmie pracownicy na hali spedycyjnej pakują paczki do wysyłki, a sama siedziba firmy ukazana jest na jasnych, przestrzennych ujęciach z małą głębią ostrości, co sprawia, że ujęcia wyglądają bardzo plastycznie i cieszą oko oglądającego.

Filmy wizerunkowe, spoty reklamowe i filmy promocyjne marek pozwalające odbiorcy przyjrzeć się bliżej działaniu firmy i wirtualnie odwiedzić jej siedzibę oraz pracowników zwiększają wiarygodność marki.

Tworząc filmy promocyjne i filmy wizerunkowe zarówno dla małych projektów startupowych, jak i dużych korporacji dbamy o to, by produkcja filmowa była zrealizowana na najwyższym poziomie. Wzbogacamy nasze realizacje o filmy z drona ukazujące siedziby firm lub panoramy miast, co zwiększa atrakcyjność takich realizacji jak filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe i spoty reklamowe danych marek. Dobrze widziana jest też animacja 2D informująca chociażby o statystykach sukcesów firmy.

Galaktika Film od dziesięciu lat pracuje na wysokiej jakości sprzęcie, profesjonalnie podchodząc do tematu montażu, realizując filmy reklamowe i promocyjne różnego rodzaju. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i duże i małe firmy z wszystkich segmentów rynku. Pomagamy zaprezentować się przed potencjalnymi klientami, przyszłymi pracownikami oraz kontrahentami podejmującymi współpracę z Waszą marką, stworzymy zarówno klipy muzyczne, teledyski, jak i filmy instruktażowe. Produkcja filmów korporacyjnych i animacja reklamowa nie mają dla nas tajemnic! Wszystko po to, by spełnić oczekiwania klientów jak i ich odbiorców, zwiększyć sprzedaż, wygenerować ruch na profilach marki w sieciach społecznościowych oraz pomóc w osiągnięciu sukcesu i pozycji na rynku działalnościom przedstawionym w naszych realizacjach. Stawiamy na wysokiej jakości produkcję filmową, miłe dla oka, estetyczne kadry, profesjonalny montaż i wysokiej jakości realizację dźwięku na planie, co pozwala nam tworzyć filmy wizerunkowe, spoty reklamowe i filmy korporacyjne przyciągające wzrok i uwagę klientów.