PPG Deco - Dekoral - film reklamowy

Film reklamowy dla Dekoral - PPG Deco S.A został stworzony we współpracy z agencją reklamową EATME, specjalizującą się, jak możemy wyczytać na stronie firmy, w samplingu empirycznym i marketingu doświadczeń, co świetnie oddaje właśnie ta krótka produkcja.

Marka Dekoral to jeden z najpopularniejszych w Pollsce, znanych i lubianych producentów farb do wykończeń wnętrz. Firmę Dekoral charakteryzuje wieloletnia tradycja, rozpoznawalność i otwartość na nowe trendy w dziedzinie dekoracji wnętrz.

Film reklamowy dla marki Dekoral został stworzony w formie opowieści klientów firmy, przedstawiających swoje doświadczenia. Para dojrzałych ludzi urządzających własne mieszkanie, chcących zmienić coś w wystroju wnętrz, nie mogła znaleźć odpowiedniego i odpowiadającego obojgu koloru farby, dzięki któremu mogliby odświeżyć wygląd pomieszczenia. Filmy wizerunkowe takie, jak ten zrealizowany dla Dekoral w sympatyczny, ciepły i naturalny sposób pozwala widzowi poznać opowieść pary o procesie tworzenia własnego, unikalnego koloru farby. Filmy promocyjne stworzone w taki sposób pozwalają odbiorcy niejako wejść w życie realnie ukazanych bohaterów, poznać ich historię, obserwować emocje i wzorce zachowań.

Spoty reklamowe stworzone przez Galaktika Film i agencję EATME, takie jak powyższy zapoznają widza z usługą oferowaną przez producenta, w tym przypadku chodzi o wyjątkową możliwość, jaką jest mieszanie pigmentów wedle indywidualnego pomysłu, aby stworzyć oryginalny i odpowiadający klientowi kolor docelowy. Film promocyjny marki Dekoral z humorem przybliża opowieść pary, jednocześnie reklamując usługę jako zadowalającą i przynoszącą cieszący oko efekt. Para z reklamy wygrała konkurs firmy Dekoral i otrzymała swój stworzony indywidualnie kolor za darmo, w ramach nagrody. Filmy reklamowe przedstawiające zadowolonych klientów zbliżają widza do marki i budzą zaufanie odbiorcy.

Opowieść realnie przedstawionych klientów firmy przeplatana z czytelnymi planszami na których widoczna jest animacja 2D zwracająca uwagę na produkt sprawia, że spot reklamowy dla marki Dekoral świetnie nadaje się zarówno na kanały social media firmy, jak i do bloku reklamowego w telewizji lub na ekranach w sklepie.

Galaktika Film zaprasza do współpracy agencje reklamowe, klientów komercyjnych oraz osoby prywatne. Stworzymy filmy reklamowe, filmy promocyjne, animacje 2D i spoty reklamowe najwyższej jakości i z dbałością o szczegóły. Produkcja filmowa to nasza pasj