Redd’s - Co się stało z kapslem?

Filmy promocyjne tworzone na potrzeby konkretnych marek produktów lub usług powinny odpowiadać stylowi, w jakim prowadzony jest marketing danej firmy. Lekkie, przyjemne aktywności plenerowe wiosną i latem idealnie sprawdzają się w kampaniach reklamowych zimnych napojów. Orzeźwienie, dobra zabawa i relaks to hasła, na których oprzeć można takie produkcje filmowe jak spoty reklamowe, filmy reklamowe, filmy promocyjne oraz filmy eventowe dokumentujące autentyczne wydarzenia firmowane przez dane marki i producentów napojów.

Filmy reklamowe i promocyjne napojów bezalkoholowych, jak i piwa świetnie zgrywają się z letnią, plenerową scenerią, rozrywką i zabawą. Film promocyjny zrealizowany przez Galaktika Film dla Kompanii Piwowarskiej przedstawia akcję marketingową marki Redd’s. Redd’s to marka piwa produkcji polskiej Kompanii Piwowarskiej. Kompania Piwowarska łączy trzy browary: Browar Dojlidy, Lech Browary Wielkopolski oraz Tyskie Browary Książęce. Marki te odpowiadają za produkcję najbardziej rozpoznawalnych, krajowych piw z wieloletnią tradycją, takich jak Tyskie, Lech, Żubr, których filmy reklamowe wszyscy kojarzymy z telewizji i Internetu. Kompania Piwowarska produkuje także piwo Redd’s. Wśród produktów Redd’s znajdziemy różne warianty smakowe kojarzące się z latem i relaksem.

Filmy promocyjne z akcji reklamowych w plenerze pozwalają na uchwycenie pięknych, naturalnych, niepozowanych kadrów, pokazanie prawdziwych emocji, bawiących się ludzi i dobrej energii. Dobrym pomysłem jest też włączenie w plan realizacji spotu nagrań wykonanych przy pomocy drona. Filmy z drona wmontowywane później jako element finalnej realizacji sprawiają, że filmy promocyjne i spoty reklamowe oraz filmy eventowe i filmy korporacyjne nabierają profesjonalnego sznytu i zaciekawiają odbiorcę. Ujęcia z lotu ptaka to zawsze element dodający atrakcyjności realizacji. Jeśli produkcja filmowa jest nam bliska i chcemy tworzyć profesjonalne realizacje video i fotograficzne, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę filmy z drona jako stały element naszej oferty.

Film promocyjny dla Redd’s pełen jest ujęć uśmiechniętych, zadowolonych, młodych ludzi, a występ iluzjonisty pokazującego sztuczki ze znikającym kapslem od piwa tej marki idealnie spełnia swoją rolę - zaciekawia, sprawia, że przechodnie chętnie zatrzymują się i włączają do zabawy. Ciepłe, warszawskie popołudnie to idealny czas i miejsce na orzeźwienie pysznym, lekkim piwem o owocowym aromacie. Animacje reklamowe przedstawiające pojawiające się po kolei butelki zimnego piwa zachęcają do spróbowania produktu, a hasło reklamowe zapada w pamięć.

Produkcja spotów reklamowych Galaktika Film zrealizuje filmy promocyjne dla Twojej marki. Zapraszamy do współpracy!