Samsung Business Innovation Days

Film eventowy zrealizowany dla Samsung Electronics Polska wraz z McCann Group powstał w 2014 roku podczas Samsung Business Innovation Days - otwartych dla mediów targów, na których firma Samsung zaprezentowała nowości w swojej ofercie. W tym roku innowacją na rynku telefonów komórkowych i nie tylko była technologia NFC pozwalająca na szybko przesył danych, zarówno z kart płatniczych, umożliwiając płatności telefonem, a także między urządzeniami typu telefon i drukarka lub komputer i telefon. Dzięki technologii NFC przekazywanie danych nie wymaga już pendrive’ów i innych nośników, ani ciężkich portfel wypełnionych różnorakimi, plastikowymi kartami płatniczymi, odbywa się natomiast bezpośrednio między nadawcą o odbiorcą przesyłu danych. Czasem dane są przesyłane dodatkowo za pośrednictwem chmury danych, czyli udostępnionej danemu użytkownikowi przestrzeni dyskowej umożliwiającej przechowywanie na niej plików i danych niezbędnych do pracy i rozwoju projektów,

Film eventowy zrealizowany przez Galaktika Film na Samsung Innovation Days 2014 ma także cechy podobne do takich realizacji, jak film instruktażowy czy film promocyjny. Ekspert uwieczniony na filmie przedstawia bowiem produkt i opowiada o jego zaletach, a także sposobach użytkowania technologii NFC w codziennym życiu. Filmy eventowe takie jak realizacja Galaktika FIlm z Samsung Innovation Days może posłużyć również jako przewodnik dla użytkownika nowych technologii oraz reklama samej firmy, której kompetentny pracownik z pasją opowiada o opracowanej przez markę technologii. Profesjonalna produkcja filmów eventowych zadba o wszystkie szczegóły.

Filmy eventowe i filmy wizerunkowe tworzone dla firm wzbogacone o wywiady z uczestnikami wydarzeń oraz ekspertami w dziedzinie technologii, marketingu lub innych niszach rynku są chętnie oglądane przez użytkowników produktów danych marek, zachęcają także do zakupu proponowanych przez daną firmę rozwiązań i świetnie sprawdzają się w roli filmików publikowanych na profilach marek w mediach społecznościowych. Autentyczność i brak sztucznie wyuczonych ról, a najprostsze i najszczersze dzielenie się ekspertów wiedzą z widzami filmu buduje zaufanie klienta do firmy.

Filmy instruktażowe, filmy eventowe, filmy korporacyjne, filmy promocyjne i filmy reklamowe Galaktika Film realizuje od ręki i z wielką pasją oraz zaangażowaniem. Pojawimy się z kamerą i aparatem wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego zleceniodawca, utrwalając w profesjonalny sposób wydarzenia, konferencje i targi wszelkiego rodzaju. Oferujemy również filmy z drona dodające atrakcyjności każdej realizacji. Produkcja filmowa z Galaktika Film to gwarancja profesjonalnej realizacji. Zapraszamy do współpracy!