Pompy ciepła Viessmann

Filmy reklamowe i filmy promocyjne widujemy w Sieci i reklamowych blokach telewizyjnych najczęściej. Filmy korporacyjne są częściej użytkowane w wewnętrznych strukturach firm lub na oficjalnych stronach internetowych danych marek. Animacja reklamowa bywa elementem wszystkich wymienionych realizacji. A co z filmami instruktażowymi?

Profesjonalna produkcja filmowa obejmuje również filmy instruktażowe, czyli filmy ilustrujące sposób obsługi konkretnych pojazdów i urządzeń, produktów lub procesów. Filmem instruktażowym będzie zarówno tutorial makijażowy, instrukcja wykonania krok po kroku operacji w programie graficznym, jak i krótka realizacja objaśniająca działanie specjalistycznego sprzętu lub maszyny.

Produkcja filmów reklamowych technicznie nie różni się od realizacji profesjonalnych filmów instruktażowych. Filmy reklamowe i promocyjne mają za zadanie przedstawić firmę odbiorcy, filmy instruktażowe zaś mogą mieć walory reklamowe, nawet jeśli będą stricte technicznie przedstawiać działanie produktu firmy.

Film instruktażowy stworzony przez Galaktika Film dla marki Viessmann Polska przedstawia eksperta prezentującego działanie pompy ciepła przeznaczonej do użytkowania przez prywatne osoby w ich domach jednorodzinnych, a także aplikację mobilną pozwalającą na sterowanie urządzeniem zdalnie, przy pomocy połączenia internetowego i technologii wi-fi. W filmie wykorzystana jest również animacja reklamowa przedstawiająca schemat wdrażania nowoczesnej techhnologii grzewczej opracowanej przez Viessmann oraz odnośnik do strony internetowej zawierającej informacje na temat projektu wdrażania rozwiązań proponowanych przez firmę.

Filmy reklamowe, filmy promocyjne oraz instruktażowe zrealizowane w przystępny dla użytkownika, przejrzysty sposób pozwalają zrozumieć sposób działania produktów i urządzeń danych firm. Dzięki obrazowemu przedstawieniu sposobów działania aplikacji mobilnych, urządzeń i maszyn, a także wszelkich produktów gospodarstwa domowego, sprzętów grających, a nawet kosmetyków i akcesoriów modowych potencjalny klient poznaje sposób obsługi produktu, widzi jego realne zastosowanie, wygląd i funkcjonalność na filmie, dzięki czemu może odnieść obserwacje do realnego życia i przełożyć zdobytą wiedzę na swoje własne doświadczenia i potrzeby. Atrakcyjne wizualnie filmy reklamowe i instruktażowe zachęcają widza do zakupu produktów i usług.

Profesjonalna produkcja filmowa Galaktika Film zapewni kompleksową realizację filmów zarówno na potrzeby reklamy, jak i użytkownika, a także wewnętrznych działań firm. Zapraszamy do współpracy!